Zaznacz stronę

Sesja narzeczeńska to coś, co ostatnimi czasy staje się coraz bardziej popularne – osoby, które niedługo wezmą ślub chcą mieć trwałą pamiątkę dokumentującą ten okres. Dużo fotografów oferuje zatem sesje typowo narzeczeńskie czy typowo ślubne.

Źródło: https://www.pexels.com/photo/blur-carefree-cute-feelings-289237/

Fotografia narzeczeńska poznań pozwala uchwycić na zdjęciach piękne i niepowtarzalne momenty, które zostaną w pamięci na długo. Sesje takie mogą być zorganizowane w bardzo różnych miejscach. Idealnym rozwiązaniem są na przykład parki – duże, zielone, można w nich zmieścić wiele rekwizytów i nie martwić się o brakującą przestrzeń. To dość uniwersalne miejsce i często takie sesje odbywają się w parkach właśnie. Często na takich sesjach aranżowany jest piknik – rozłożony koc, koszyk, jedzenie, wino – stwarza to uroczy, luźny klimat sielanki. Jeśli zaś idzie o inne miejsca, popularną destynacją zdaje się może, szczególnie, jeśli na przykład jedna osoba pochodzi znad morza – tworzy to ciekawe miejsce o zapleczu niemal historycznym.

Morze szczególnie malownicze jest o wschodzie lub zachodzie słońca – wtedy też najczęściej odbywają się sesje narzeczeńskie – natura stwarza niesamowity klimat i dodaje całej sytuacji magii. Oczywiście ile sesji narzeczeńskich, tyle pomysłów. Pary często same zgłaszają, jakimi miejscami byłyby zainteresowane. Jeśli oboje są, dajmy na to, kinomanami, sesja w pustym kinie studyjnym byłaby strzałem w dziesiątkę i niezapomnianym przeżyciem – to coś, co stylistycznie pasuje do wybranków i będą czuli się tam swobodnie. Fotografia narzeczeńska poznań nie musi oferować samych eleganckich miejsc, para również nie musi być ubrana w wystawne stroje, choć, naturalnie, są pary, które chcą utrzymać sesję w klimacie przedślubnym, doniosłym i zrobić ją na przykład we wnętrzach pałacu, gdzie znajdziemy pozłacane ramy luster, sztukaterię i marmur. Jednakże sesja narzeczeńska może też być zrobione w nieco mniej, by tak rzec, oficjalnym tonie – narzeczeni mogą przebrać się, np. za ulubione postaci z książek lub gier komputerowych.

 

Sesje narzeczeńskie w Poznaniu: https://aleksandrasobala.pl/portfolio/sesje-narzeczenskie/